Eğitim Kadromuz

Anasayfa » Eğitim Kadromuz

EĞİTİM BLİMLERİ ZÜMRESİ

BİLAL GENÇ ÖYT-PG (EĞİTİMCİ-YAZAR)

Bursa Uzman Kariyer eğitim kurumlarında 10 yıldır aktif çalışmaktayım. Eğitim Bilimleri Uzmanı olarak KPSS yolculuğunda öğretmen adaylarına yoldaş olmak ve bu süreci kolaylaştırmak amacıyla buradayız. 20 yıllık öğretmenlik tecrübesiyle edindiğim deneyimleri, sınavlara hazırlanmanın pratik yollarını sizlerle paylaşacağım. Sizleri yormadan hedefe ulaştırmada en kısa taktik ve tekniklerle yanınızda olacağım. Başarı isteyenlerindir.

MURAT KAYNAKÇI (GELİŞİM-ÖĞRENME) EĞİTİMCİ-YAZAR

Öğretmenlik benim için bir sevdadır. Bu sevdayı uzun yıllar öğretmen yetiştirerek sürdürmekteyim. Dünyada her şeye değer biçilebilir ancak öğretmenlerin eserlerine asla. İşte bu düşünce ile sizlerin yanındayız. Başarıyı hep birlikte tadacağız.

GENEL KÜLTÜR – GENEL YETENEK ZÜMRESİ

EROL AYDIN-TÜRKÇE

Bir tutku olarak başladığım öğretmenliğe ilk günün heyecanı ile devam etmekteyim. Bursa’da uzun yıllardır KPSS hazırlık kurslarında Türkçe dersleri vermekteyim. ÖABT’nin başladığı ilk yıldan beri alan bilgisi derslerine giriyorum. Bu zorlu süreci kolaylaştırmak ve en pratik şekilde yürütmek için sizlerle beraberim.

AHMET SANKUR-MATEMATİK

Matematik öğretmenliği bir sabır yolculuğudur.20 yıllık tecrübem ile edindiğim en kısa taktik ve tekniklerle yanınızda olacağım.  Matematik kabus olmaktan çıkacak ve zevk aldığınız bir derse dönüşecektir.

SERKAN TİĞİT-TARİH

Yıllarca aşkla yaptığım Tarih öğretmenliği sürecini sizlerle beraber sürdürmek için buradayım. Meslek hayatım boyunca ideallerine katkıda bulunduğum binlerce öğrencimin hep yanındaydım. Bu zorlu KPSS sürecini kolaylaştırmak için sizinle yeni bir yolculuğa çıkmaya geldim. 2022 de size tarihi öğretmek için değil yaşatmak için geliyorum.

MİHRİBAN PAPAKER-TARİH

30 yıllık tecrübem ile tarihe farklı bir bakış açısı getirdiğimi, tarih dersinin ezber olmadığını bir felsefesinin olduğunu, yaşatarak öğrettiğimi göreceksiniz. Bu yolculuk sizlerle daha güzel olacak.

HAKAN ERTÜRK-COĞRAFYA

Öğretmenlik mesleğini yeniliğin, değişimin ve gelecek aydın günlerin anahtarı olarak görüyorum. Coğrafya bilimine değer veriyor ve bu değerli bilimin hikayesini anlatmayı seviyorum. Coğrafya dersini sevmeyen kalmayacak. Hep beraber bu süreci sevgi ile yürüteceğiz.

ELİF ÖZEREN-VATANDAŞLIK

Gelecek gençlerin gençlerde sizin eseriniz olacaktır.

15 yıllık tecrübe ile anayasayı hiç böyle dinlemediniz.

Anayasa korkulacak bir ders değil severek ve yaşayarak öğreniyoruz.

Kafadar UZEM' e Hoş Geldiniz