Kafadar UZEM Hakkında

Anasayfa » Kafadar UZEM Hakkında

’Eğitim; ekmek ve sudan sonra halkın en zorunlu ihtiyacıdır.’’  düşüncesinden hareketle bu ihtiyacı karşılamak adına yeni eğitim öğretim sezonunda  sahip olduğumuz deneyimleri ülkemizin dört bir yanına ulaştırmak için yola çıkıyoruz.Ülkemizin farklı bölgelerinde ikamet eden ve uzun yıllar birlikte çalıştığımız, eğitime yön veren ve binlerce insanın hayatına dokunan eğitimci dostlarımızı, farklı bölgelerde ikamet eden ve sınava hazırlanan siz değerli memur adaylarıyla aynı çatı altında buluşturarak sizleri hedefinize ulaştırmak için meşalemizi yaktık.

 Teknolojinin hayatımızın bir parçası hâline geldiği günümüzde, teknolojinin sağladığı imkânları kullanarak eğitimi evrensel bir şekilde kullanmak, sınırları aşmak ve eğitimin en iyisini size getirmek, bu şekilde daha verimli, kaliteli eğitim almanızı sağlamak bizim için görevdir. Bu görevimizi; ‘’en iyi öğretmen, en iyi rehberlik ve en iyi teknolojik altyapı’’ unsurlarını bir araya getirerek evinizi, odanızı, yaşam alanınızı dershaneye dönüştürecek, yani dershaneyi evinize taşıyarak evinizin bir parçası olacak şekilde sağlayacağız.

 Eğitimcilerimizin anlatılacak konularda önemli yerlere vurgu yapması, soru çözümleri ve gelebilecek soru tahminlerini paylaşması, anlatılan konularda nelere dikkat edilmesi gerektiği , çıkmış sorularla birlikte soru analizi yapması ve sürecin en önemli unsurlarından olan “rehberlik” hizmeti siz öğrencilerimizin başarı yolunda emin adımlarla ilerlemenizi sağlayacaktır.

  Öğretmen, mühendis, hemşire, avukat vb. her devlet memuru adayı için KPSS sistemini oluşturan  ‘’ Genel Yetenek – Genel Kültür, Eğitim Bilimleri, Öğretmenlik Alan Bilgisi”  testlerinde sağlayacağınız başarı “hayalinize ulaşmak” adına sizlere büyük fayda sağlayacaktır. Bu alanlarda başarı sağlamanız adına sizleri de ailemizin bir parçası olarak görmek bizleri mutlu edecektir. ‘’Çünkü sizin başarınız ve mutluluğunuz, bizim de başarımız ve mutluluğumuzdur.’’

Kafadar UZEM' e Hoş Geldiniz